Seyahat Sigortası

Online Poliçe Satın almak için 0212 243 74 64 numaralı telefonu arayabilir yada işlemlerinizi www.urazsigorta.com adresinden yapabilirsiniz.

• Siz ise bize sadece seyahat tarihlerinizi bildirin, Seyahat sigortaları alanındaki deneyimimizi size ücretsiz sunalım.

• 01.06.2004 tarihi itibari ile Schengen ülkelerine (Avusturya, Belçika, Danimarka, Yunanistan, Finlandiya, Fransa, Almanya, İzlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç) seyahat edecek olan kişilerin, seyahat sağlık sigortası yaptırması zorunlu hale gelmiştir.

• Yaptıracağınız seyahat sigortası ile hem vize alabilmenin ön koşulunu sağlamış olur, hem de seyahatiniz esnasında karşılaşabileceğiniz her türlü riske karşı önlem almış olursunuz.

• Schengen ülkelerinin talep etmiş olduğu sigortanın minimum teminatları aşağıdadır.

– Acil durumlarda Ayakta tedavi masrafları
– Acil durumlarda Hastane tedavisi masrafları
– Sigortalının tıbbi nedenlerle nakli
– Cenazenin yurda nakli veya sigortalının vefat ettiği yerde defin masrafları
– Seyahat sigortanızla ilgili özel bir talebiniz olmazsa vize işleminiz için gerekli minimum teminatlarda bir poliçe düzenlenecek olup özel taleplerinizi lütfen bize bildiriniz.

• Yukarıdaki teminatların dışında yaptıracağınız seyahat sigortasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanız için, sigorta poliçesinin hem Türkçe hem de İngilizce metin içeriği olduğunu kontrol ediniz.

• Yaptırmanız gereken sigorta kendi acenteliğimizden bizim güvencemizde yapılacak olup herhangi bir problemle karşılaşmanız önlenecektir.

• Seyahatiniz esnasında gümrükten geçerken gümrük memurları sizden poliçenizi ibraz etmemizi isteyeceklerdir. Poliçenizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız. Seyahat Sağlık sigortası Fiyatları

1-7 gün 8 Euro
8-15 gün 10 Euro
1 ay 18 Euro
2 ay 25 Euro
3 ay 30 Euro
6 ay 40 Euro
1 yıl 60 Euro

Yukarıdaki fiyatlar örnek olarak 0-65 yaş arası ve Avrupa ülkeleri içindir.